Hakkımızda

Hakkımızda

Zirve Bilgisayar olarak 1994 yılında, masaüstü yazılımımız olan İcraPro ile yola çıktık.

Zirve Bilgisayar, İcraPro ile sektörde edindiği yeri, bir TÜBİTAK projesi olan DavaPro sağlamlaştırarak bu hizmeti Türkiye'nin dört bir yanındaki avukatların kullanımına sundu.

Sonrasında UYAP uyumlu  e-İcraPro ile takip açma ve sorgulama işlemlerini web ortamına taşıdı. Bu sayede kullanıcıların icra dairesine gitmeden işlem yapmalarını sağladı.

2018 yılında Mobil İcraPro ile İcraPro’yu cep telefonlarına taşıdı.

2019 yılında ise arabulucuların işlerini kolaylaştırmak, zaman ve emekten tasarruf etmelerini sağlamak amacıyla ArabulucuPro’yu geliştirerek kullanıcıların hizmetine sundu.
Gerek Ar-Ge çalışmaları ve destek hizmetinin, gerekse uygulanan başarılı satış/pazarlama stratejilerinin sonucu olarak binleri aşkın bireysel ve kurumsal kullanıcıya sahip olan Zirve Bilgisayar, bu başarısındaki asıl gücün hiç kuşkusuz en önemli ve değerli çözüm ortakları olan kullanıcılarından gelen güven ve destekten doğduğunu hiçbirzaman unutmadı.

Tüm kullanıcılarının işlemlerini kolaylaştırıp değişen ve dönüşen yenilikleri birlikte yakalayabilme arzusu duyan Zirve Bilgisayar, hukuk yazılımları alanında yeniliklerin öncülüğünü üstlenirken iyisi olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Bu yeni yazılıma neden ihtiyaç duyduk?

Yaklaşık 5 yıl önce, yıllar boyunca farklı platformlarda farklı yazılım dilleri ile ürettiğimiz ürünlerimizi tek platformda toplama, en güncel yazılım alt yapısını kullanma kararı alıp, yine sizlerin öncelikli ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak OfisPro ve İcraProWeb uygulamaları ile ürünümüzü geliştirdik. Bu çatı ürüne ZİRVE CLOUD ismi verdik. Şimdilik ofis içi öncelikli ihtiyaçlarınız olabilecek uygulamaları ve icra takip ve süreçlerini yöneteceğiniz ürünleri geliştirdik ve sunuma hazır hale getirdik. Umarız beğenirsiniz ve sektöre olan katkılarımızı birlikte sunmaya devam ederiz.

 

Vizyonumuz

Hukuk sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uyum sağlayan, değişime liderlik eden, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak ihtiyaçlarının etkili bir şekilde karşılanmasını garanti eden, tüm Türkiye'de başarılarıyla tercih edilen bir şirket olmak.

 

Neden Zirve’deyiz?

Kullanıcı memnuniyeti; 1994 yılından günümüze dek biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübeyle kullanıcı memnuniyeti odaklı çözümler sunuyoruz.

Hızlı, güçlü ve kolay iletişim; Türkiye’nin neresinde olursanız olun profesyonel teknik destek ekibimiz ile her daim yanınızdayız.

Maliyet azaltma; Yapılandırılmış paketlerimiz ile ihtiyacınıza uygun seçenekler arasından seçim yapma olanağı sunuyoruz.

Yeniliğe Açıklık; Yeni teknolojileri ve literatürü takip ediyoruz.

Güvenilirlik ve Kullanım Kolaylığı; Kolay kullanılabilir arayüzleri, güvenilir hesaplamaları, bilgi güvenliğini aynı çatı altında topluyoruz.

Dahil Etmek ; Zirve Bilgisayar, kullanıcılarını yol arkadaşları olarak görür. Aradaki ilişkinin sadece ticari bir ilişki olarak kalmaması, birlikte üretmek, gelişmek, geliştirmek, dönüşmek ve dönüştürmek için çalışır.

Ara
Hemen Başvur
WhatsApp