Hemen Başvur Formu

Hemen başvur

30 yıllık deneyim ve tecrübe ile Zirve Bilgisayar her zaman yanınızda!

İcraPro

İcraPro

Hızlı Takip, Doğru Hesap ve Kağıtsız Ofis, Hepsi İcraPro’da! İcraPro, hukuk bürolarının ya da kurumlardaki hukuk birimlerinin icra takipleri sırasındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

DavaProWeb

DavaProWeb

Davalarınızı Klasörlerden İnternet’e Taşıdık! DavaProWeb; Dava Karar Destek ve Süreç Yönetim Sistemi ile hukukçulara dava süreci boyunca her türlü konuda yardım sağlayan, dava takip süreçlerini kolaylaştıran ve web üzerinden çalışan dava takip programıdır.

ArabulucuPro

ArabulucuPro

Arabuluculuk işlemleri hiç bu kadar kolay olmamıştı ! ArabulucuPro, arabuluculuk işlemlerinin ve süreçlerinin kolayca takip edilmesi, toplantı organizasyonu, davet mektubu ve sonuç dilekçelerinin hazırlanmasında kolaylık sağlayan web üzeinden çalışan bir programdır.

Kazancı

Kazancı

Kazancı Hukuk Yargı Kararları - Jurisdictio ve Mevzuatlar İnternet hizmetimiz yeni arayüzü ve kullanıcı dostu arama fonksiyonları ile her gün gelişerek hizmete devam ediyor.

İcraProWeb (yeni)

İcraProWeb (yeni)

İcraProWeb ile artık verilerinize ve icra takiplerinize internet olan her yerden anında erişim sağlayabilirsiniz. Yeni ürün, yeni teknoloji, yeni arayüzler, yeni kullanıcı deneyimleri… İcraProWeb, hukuk bürolarının ya da kurumlardaki hukuk birimlerinin icra takipleri sırasındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

e-İcraProPlus

e-İcraProPlus

e-İcraProPlus ile Sınırlara ve Sayılara Mahkum Olmayın, Takiplerinizi ve Sorgularınızı Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Yapın! e-İcraProPlus ile icra takiplerinizi doğrudan UYAP Avukat Portali’nde hızlı ve kolay bir şekilde açabilir, mevcut icra dosyalarınıza ilişin Mernis, SGK, Emniyet gibi birçok sorguyu hızlıca yapabilirsiniz.

e-uyar

e-uyar

e-uyar nedir? Türkiye’de ilk defa, kapsamlı hukuk kitapları sürekli güncellenerek internet sitemizde hukukçulara sunulmuştur. e-uyar; içeriğindeki kitap, makale, hukuki mütalâalar ile sürekli güncellenen emsal içtihatlara erişim sağlayan bir internet sitesidir.

Ara
Hemen Başvur
WhatsApp